Hovorí sa, že ten najlepší darček je zároveň praktický. Ani to však neplatí na 100%. Keď ale prišli narodeniny Dianny Woodovej, jej manžel presne vedel, čím si ju získa. Voľba padla na kúpu vapky. Dianne sa práca s ňou zapáčila hneď, ako ju prvýkrát držala v ruke u svojej priateľky.

Darčeku sa očividne hneď potešila. Umývala ňou všetko, čo mohla, vrátane terasy, plotu či špinavých uzáverov, smetiakov a iných vecí. Keď nastal čas čeliť najväčšej výzve, za ktorú považovala príjazdovú cestu, chcela to využiť a zmeniť na umelecký projekt. „Robila som bláznivé umelecké veci už od svojich 5 rokov. Nie je však za tým žiadne profesionálne umelecké vzdelanie,“ povedala. Spočiatku „nakreslila“ na cestu pomocou vapky slovo láska, to sa jej však zdalo málo zaujímavé. Chcela tvoriť niečo zložitejšie a začala vytvárať rôzne zaujímavé obrázky. „Stále sa však učím technikám a nie som s výsledkami úplne spokojná,“ dodala Dianna.

Takto vyzerá jej tvorba:

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.