Narodeniny sú pre väčšinu ľudí skvelým dôvodom na oslavu, no bohužiaľ sa nájdu aj takí, ktorí si nemôžu užiť tento inak radostný deň. Napríklad aj táto žena oslavovala sama v reštaurácii, no to čo sa stalo potom, nečakala. Odrazu sa k nej pridali cudzí ľudia a začali jej blahoželať. 

Nie každý má to šťastie oslavovať s rodinou či priateľmi a tak sa s narodeninami iba prehlbuje ich samota. Istá žena prišla do reštaurácie, kde sedela sama s tortou položenou pred ňou. Nie je však jasné či oslávenkyňa čakala, že sa k nej ešte niekto pridá, ale zdá sa, že nie. Na videu a fotografiách vidieť ako zložila ruky akoby sa modlila, potom zapálila sviečku a začala tlieskať. 

Hneď sa k nej pripojili cudzí ľudia a začali tlieskať s ňou. Ženu to prekvapilo a prekvapene pozrela na personál a ostatných ľudí, ktorí sa okolo nej zišli a zdieľali radosť i smútok s ňou. Jej šťastie bolo evidentné, keď vstala a utrela si slzy z očí od dojatia. Video sa rýchlo rozšírilo po internete a ľudia reagovali veľmi pozitívne. Nižšie si ho môžete pozrieť. 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.