Sú ľudia, ktorí tvrdia, že muž má mať krátke vlasy a žena dlhé. Potom sú aj takí, ktorí to takto nedelia a sú toho názoru, že každý si môže nosiť čo chce. Ak chcete vykonať nejakú výraznejšiu transformáciu seba, tak zrejme najjednoduchšie je zmeniť účes. A o tom, že sa hodia ženám aj krátke strihy vás presvedčíme prostredníctvom nasledujúcich fotografií.

Autorkou týchto zmien je Ruska Kristina Katsabina. „Mnoho žien po svojej tridsiatke pracuje v oblasti, ktorá ich nebaví alebo stratili inšpiráciu. Stalo sa to aj mne. V určitom okamihu som stratila motiváciu ísť ďalej a prehlbovať svoje vedomosti. Predtým ako som sa stala kaderníčkou som učila španielsky jazyk a tiež som pracovala ako prekladateľka,“ povedala šikovná kaderníčka. 

„Jedného dňa som sa rozhodla zmeniť svoj účes. Z dlhých vlasov som prešla na krátke. Táto transformácia pritom nebola iba viditeľná, ale dotkla sa ma aj zvnútra, cítila som sa šťastnejšie. Začala som meniť ľudí a strihám ich podľa ich preferencií, osobností a charizmy,“ dodala Kristina. Ďalej povedala, že cieľom týchto premien je inšpirovať ženy a ukázať im, že kedykoľvek môžu zmeniť svoj život a stať sa tým, kým chcú. 

Tu si už pozrite premeny:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.