Život v „psom dome“ nemusí byť podľa tohto páru až taký zlý. Títo dvaja chlapíci zachraňujú nevinné zvieratá pred eutanáziou už niekoľko rokov. Ron a Danny nechcú dopustiť, aby psíky v útulku utratili, a tak sa rozhodli, že im budú poskytovať prístrešie vo svojom dome, až dokiaľ si ich niekto neadoptuje.

Nejde však len o jedného či dvoch psov. Pár sa nedávno pre CBS News vyjadril, že v súčasnosti zdieľajú svoj domov s neuveriteľnými 86 psíkmi.

Photo by youtube
Photo by youtube

Títo dvaja záchrancovia z Rembertu – Južná Karolína, prvýkrát otvorili svoje brány pre psov potom, ako začali prijímať k sebe domácich miláčikov, ktorí sa po hurikáne Katrina v roku 2005 stratili a nevedeli sa už dostať k svojim majiteľom. Keďže pokračovali v zachraňovaní čoraz väčšieho množstva, svoj domov definitívne zmenili na akýsi úkryt pre zvieratá.

Do dnešného dňa sa Dannymu a Ronovi podarilo zachrániť už viac ako 11 000 psov. Neuveriteľné číslo, čo poviete? Nedávno o nich dokonca natočili aj dokument s názvom „Life in the Doghouse“ (čiže „Život v psom dome“), ktorý bude mať premiéru 12. septembra.

Photo by youtube

Všetky výťažky z filmu budú darované na pomoc a záchranu zvierat, čiže útulkom i rôznym iným pomociam, ktoré poskytujú podobným spôsobom, ako tento pár. Ani oni sa pomoci, samozrejme, nevyhnú.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.