Mnohí z vás si v detstve a možno aj v dospelosti predstavovali aké by to bolo byť na druhej strane obrazovky a stráviť nejaký čas s rozprávkovými postavami od Disneyho. Je to síce nemožné, no Samuel WB využíva nástroje, ktoré sú k dispozícii na zrealizovanie tejto myšlienky aspoň do takej úrovne, ako sa to dá. 

Tento umelec, učiteľ a herec v jednom prenáša rozprávkové postavičky do svojho života za použitia photoshopu a vyzerá to naozaj dobre. Samuelove diela sme už raz zdieľali, no je plný fantázie a vždy príde s niečím novým, čo by bola škoda neukázať. A ako sa s tým popasoval tentokrát si už pozrite na fotografiách nižšie. 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.