Zaujímali ste sa ako vyzerá celý proces premeny malého plodu niečoho, čo máte radi až po výsledný jedlý produkt? Vezmite si napríklad také zrnká kávy či jahody. Je veľmi zaujímavé sledovať akým životným cyklom malé bobule alebo zrnká prechádzajú. A zaujalo to aj Alfieho, ktorý prvý zdieľal na internete obrázok černíc a ľudia sa okamžite pripojili.

Používatelia Twitteru naskočili na pomyselný vlak a začali posielať životný cyklus rôznych bobúľ, ovocia, listov aj kvetín. Vizuálne uspokojujúce a osviežujúce obrázky nám teraz pripomínajú, že krása prírody sa zmestí aj do dlane.

Káva:

Životný cyklus bavlny:

Černice:

Životný cyklus listov:

Jahody:

Ako rastú lienky:

Život brusnice:

Srdcovka nádherná:

Citrón:

Kakao:

Lesné jahody:

Maliny:

Púpava:

Chilli:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.