Zmena účesu dokáže urobiť s človekom hotové zázraky. Kaderníčka z Litvy a zakladateľka SelfStation, Jurgita Malakauskaitė povedala, že vždy mala vrodený zmysel pre krásu a estetiku. Už od školských čias vedela, že sa stane kaderníčkou.

Táto žena povedala, že jej práca sa netýka iba vytvárania nových účesov, ale ide aj o obnovenie dôvery klientov v seba samých. V neposlednom rade sa snaží pripomenúť ženám, že musia milovať samé seba. „Jednoducho robíte ľudí šťastnými,“ povedala Jurgita o svojej práci.

A aby ste videli ako jej to ide, tak vám nižšie ponúkame niekoľko fotografií premien klientiek šikovnej ženy. Jurgita sa stala kaderníčkou už vo veku 16 rokov. Spočiatku začala pracovať v malom meste Mažeikiai, kde jej rodičia otvorili a zriadili malý priestor, aby mohla strihať susedov a známych. Následne si však našla svoju prvú skutočnú prácu. Dnes má 24 rokov a svoju prácu robí naozaj dobre. Môžete to posúdiť na nasledujúcich záberoch.

 

 

 

Pozrite si ohromujúce premeny:

Zobraziť v obchode

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.