Nové topánky od spoločnosti Nike vám navodia tak trochu schyzofrenický pocit. Napoly vyzerajú ako ich klasické tenisky modelu Air Force 1, no z druhej polovice vyzerajú ako sandále, resp. ešte lepšie prirovnanie – ako kroksy. Otázne je či a koľko fanúšikov si nájde takýto „hybrid“. Táto svetová spoločnosť je však z topánok nadšená a teší sa, že už sú na pultoch obchodov. 

Nové Air Force 1 VTF si tak už dnes môže kúpiť hocikto. A podľa oficiálneho popisu pomôžu vašim deťom vyniknúť z davu. „Nike Air Force 1 VTF má všetky prvky klasického vzhľadu. Elastický remienok sa ľahko nasadzuje aj odopína. Detaily, ktoré topánky obsahujú vám pomôžu vyniknúť z davu,“ píše svetová značka. Ich cena je momentálne na úrovni 90 dolárov a v súčasnosti sú dostupné iba vo veľkostiach vhodných pre deti do siedmich rokov. Zatiaľ chce značka osloviť detskú kategóriu, avšak to, či sa to v budúcnosti nezmení, nie je isté.

Značka sa tento rok trochu rozvetvila a stále viac sa pokúša vyrábať pre alternatívnejší trh, ktorý v minulosti skôr obchádzali. Nuž, čo človek to názor, no je isté, že tieto nezvyčajné topánky budú mať svojich priaznivcov, no na druhej strane aj niekoľko kritikov. Trafiť sa do vkusu všetkým nie je možné a aj takéto „experimenty“ skrátka patria do 21. storočia, či sa to niekomu páči, alebo nie.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.