Televízna hviezda Bindi Irwin sa rozhodla vzdať hold svojmu zosnulému otcovi originálnym spôsobom. Po 7 rokoch partnerstva si spolu so svojim partnerom povedali, že je čas spečatiť svoju lásku. A aby to teda bol deň, na ktorý nezabudnú a na ktorý by bol hrdý aj jej otec, tak svoje manželstvo uzavreli v austrálskej zoo Beerwah, ktorú kedysi vlastnil.

Steve s manželkou a dcérou:

Pár sa stretol v roku 2013 práve v tejto zoo. Bindin manžel, Chandler Powell bol v tom čase profesionálnym wakeboardistom a priznal, že vždy bol fanúšikom Steveho Irwina, svojho svokra, ktorého osobne nemal možnosť spoznať. Stephen Robert „Steve“ Irwin bol austrálsky environmentalista, ochranca životného prostredia, autor dokumentárnych filmov a televízna osobnosť. Vo svete sa preslávil najmä svojim netradičným dokumentárnym seriálom s názvom Lovec krokodílov.

Pár v roku 2013:

Mladík navštívil zoo počas jedného z turné a stalo sa mu to osudným. Mladomanželia sa vyjadrili, že to bola láska na prvý pohľad. Problémom však bolo, že častokrát boli od seba vzdialení, a preto si aspoň posielali listy. Istý čas pôsobila Bindi v americkej šou „Dancing with the stars“ a Chandler bol zas zaneprázdnený vlastnou kariérou. V roku 2018 sa však muž presťahoval za budúcou manželkou do Austrálie a začal pracovať v zoo. Minulý rok sa na narodeninách Bindi napokon zasnúbili, čím odštartovali novú kapitolu v ich živote. Svoje plány ohľadom svadby nikdy neskrývali, no plánovali si ju úplne inak, ako napokon prebiehala.

Pár sa priznal, že plánovali obrovskú svadbu, ktorá sa mala dokonca vysielať v televízii. Všetko sa to ale zmenilo kvôli koronavírusu. Preto sa napokon rozhodli, že svoju svadbu spoja s ich osudnou zoo. Bindi priznala, že to boli ťažké, no vzhľadom k situácii nevyhnutné zmeny. Lepšie miesto si však žena priať nemohla. „Najdôležitejšie je, že som sa vydala tu v austrálskej zoo, pretože sa cítim najbližšie k otcovi,“ povedala. Týmto spôsobom mu tak zároveň vzdala hold. Na počesť Steva mladý pár zapálil počas obradu sviečku a obaja si poplakali. Steve zomrel v roku 2006.

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.