Rodičovstvo nie je jednoduchá úloha, ale určite to stojí zato. Musíte však počítať s tým, že čas pre seba sa vám zredukuje na minimum a celý vesmír sa bude točiť okolo toho malého nového človiečika.

A kto by dokázal momenty rodičovstva lepšie ilustrovať ako umelec, ktorý roky dokumentuje život so svojou manželkou? Manželia Yehuda a Maya sú vďaka chlapíkovým výtvorom veľkými hviezdami internetu a v týchto dňoch sú opäť na výslní s ich zábavnými rodičovskými ilustráciami. No nie je to len dokumentovanie ich života, ale v nasledujúcich komiksových obrázkoch sa dozaista nájde každý jeden rodič. Ilustrátor z Tel Avivu  – Yehuda Devir dokumentuje životné dobrodružstvá svoje a svojej rodiny v prebiehajúcej komiksovej sérii nazvanej „Jeden z tých dní“. 

Potom, čo v roku 2017 vyzdvihol Yehudov komiks portál Bored Panda, stali sa internetovou senzáciou a dnes sa už môžu pochváliť fanúšikovskou základňou na Instagrame, ktorá predstavuje 5,4 milióna sledovateľov. Tento manželský pár bol dokonca nedávno ocenený cenou Najkreatívnejší tvorca obsahu na Globálnom summite Inflow 2019 v Istanbule. Pri pohľade na originálne diela šikovného muža rýchlo pochopíte prečo.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.