Jedným z dôvodov prečo ľudia milujú mačky je tiež ten, že sú to veľmi zvláštne tvory. V podstatne každá mačka má v sebe akýsi druh čudáctva, vďaka ktorému je zábavná. A Haburu je rovnaký prípad. Thầy Minh je populárny vietnamský klavirista, ktorý vlastní práve túto mačku a tá mu robí pri jeho hraní nečakanú spoločnosť. 

Chlapík si založil svoj youtubový kanál pred rokom a pol a podarilo sa mu aj vďaka jeho domácemu miláčikovi získať mnoho fanúšikov. Nuž a čo dopomohlo umelcovi k sláve? To, že jeho mačka počas toho ako on hrá, spí vo vnútri klavíra a vidieť, že sa jej tam veľmi páči. Ľudia si toto duo veľmi obľúbili a nie je sa čomu čudovať. Presvedčiť sa o skvelej dvojici sa môžete na videách, ktoré sme priložili nižšie.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.