Remi Gaillard  je jeden z najznámejších prankerov a YouTuberov vôbec. Svoju kariéru začal ešte v časoch keď slovo „Youtuber“ nebol vôbec zabehnutý pojem a narozdiel od mnohých dnešných youtube komediantov sú jeho videa originálne a prepracované.

Teraz sa však rozhodol som dosah a vplyv využiť úplne inak ako za účelom pobaviť svojich fanúšikov. Rozhodol sa zamknúť do klietky v jednom z francúzskych útulkov aby tak vzbudil pozornosť verejnosti na potrebu adopcie opustených psíkov a mačiek.

Pre útulok chcel týmto spôsobom vyzbierať 50 000 EUR čo však nečakal bolo navýšenie tejto sumy na úžasných 160 000 EUR a táto suma ďalej rastie.

1x

1

Peniaze však neboli hlavným účelom o ktorý Remimu išlo -predovšetkým chcel ľuďom ukázať aké potrebné je v dnešnej dobe adoptovať. Od začiatku projektu si ľudia osvojili cez 150 mačiek a psov.

4

3

2

“  Je to úžasná skúsenosť.  Je to naozaj náročne aj fyzicky aj psychicky ale tiež mi to pomáha navracať vieru v ľudstvo“

Podelil sa Remi na svojej facebook fanpage.

5

Remi plánuje v sebaobete pokračovať kým budú mať ľudia záujem či už o adopciu alebo dobrovoľný príspevok.

zdroj

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.