Automobiloví nadšenci v Číne takmer podpálili Lamborghini Aventador v hodnote 330 000 eur po tom, čo sa pokúšali ugrilovať mäso v jeho výfuku. Je to skutočne bizarný nápad a zároveň veľmi riskantný. Veď komu by napadlo grilovať mäso vo výfuku takéhoto drahého autá?

Foto od youtube

Spočiatku sa síce zdá, že to funguje a mäso sa skutočne griluje, no neskôr z motora auta vyšľahne hustý dym a majiteľom je hneď jasné, že to prehnali. Auto to nezvládlo zrejme kvôli výkonnému motoru s 12 valcami a tiež spôsobe akým je ochladzované chladiacou kvapalinou. Ak je totiž lamborghini za studena vytáčané a termostat zatvorený, tak to spôsobí veľký tlak na vedenie chladiacej kvapaliny. Nádrž s touto kvapalinou to nevydržala, praskla a vytiekla.

Foto od youtube

Práve to je dôvod, prečo vidieť červenú kvapalinu vytekať spod auta. Oprava takéhoto auta nebude extra zložitá, no lacná teda rozhodne nie. Spomínali sme síce hodnotu autá, no pravdou je, že v Číne môže byť ešte vyššia a lamborghini stojí až milión dolárov kvôli daniam, ktoré ktoré majú ľudí motivovať k nákupu vozidiel s nižšími emisiami.

Viac už uvidíte tu:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.