Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko sliepok sa aktuálne nachádza na Zemi a tiež aj to, podľa čoho je možné určiť pohlavie korytnačky. 

 

,,To, či sa narodí samček alebo samička, závisí od teploty, v ktorej vajíčka nachádzajú. Pokiaľ je teplota nižšia, zvyčajne sa vyvinie samček a pokiaľ je teplota vyššia, narodí sa samička. Aj keď sú korytnačky nemé, vydávajú isté zvuky, vďaka ktorým sa dajú rozlíšiť a to najmä počas „ruje“. Samce „krochkajú či vrčia“, samičky zas syčia.“

,,Nejde o žiaden žart, ani o výmysel muža, ktorý miluje orálny sex a nevie ako k nemu dohnať svoju partnerku. Nechránený sex má tiež svoje čaro, kontakt so semenom môže byť pre nás veľmi prospešný. Avšak pozor na to, s kým sa do toho pustíte. Mužské semeno skutočne obsahuje zopár látok, ktoré môžu byť veľmi prospešné pre naše zdravie. A to nielen fyzické, ale aj psychické. Podľa štúdie, ktorá skúmala vplyv látok, ktoré dokážu meniť náladu, nachádzajúcich sa v spermiách, je priamy kontakt so spermiami dobrý pre zdravie žien. Tieto chemikálie nás totiž dokážu urobiť šťastnejšími.  Štúdia Štátnej univerzity v New Yorku porovnávala sexuálny život 293 žien a ich duševné zdravie. Výskum ukázal, že mužské semeno skutočne obsahuje látky, ktoré dokážu povzniesť náladu, zvyšujú náklonnosť, navodzujú lepší spánok, a navyše obsahujú aspoň tri prírodné antidepresíva.“

 

Zdroje 1234567

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.