Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo v roku 1986 spoločnosť Apple uviedla na trh a tiež aj to, koľko ľudí na celom svete má rovnaké pery ako vy.

 

,,Kalifornská spoločnosť Apple, ktorá stojí za skvostami industriálneho dizajnu ako iPhone alebo rada počítačov Mac – vydala pred vyše dvadsiatimi piatimi rokmi vlastnú kolekciu oblečenia. V tom čase ešte produkty zdobilo farebné logo, ktoré zobrazovalo rovnakú siluetu odkusnutého jablka ako aj dnes. Podľa terajších farieb loga boli inšpirované aj litery v nápisoch na jednotlivých artikloch. Apple už v tej dobe myslel ešte na všetky kategórie svojich zákazníkov, a kolekcia zhŕňala zopár kúskov pre ženy, mužov a aj deti.“

,,Od nástupu Alžbety II. na trón sa vystriedalo dvanásť „hláv Spojených štátov amerických“. Kráľovná sa stretla so všetkými okrem Lyndona B. Johnsona, ktorý prebral tento post po zavraždenom Johnovi F. Kennedym v roku 1963. Okrem toho sa s jedným prezidentom stretla ešte pred svojou korunováciou a ďalší v čase ich spoločného fototermínu už nebol v úrade.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.