Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý štát vyprodukuje až dve tony banánov ročne a tiež aj to, koľko percent svetovej populácie konzumuje kofeín každý deň.

 

,,Niet pochýb o tom, že vďaka orgazmu sa cítite skvele. Orgazmus vám taktiež môže pomôcť vyrovnať sa s neznesiteľnými menštruačnými kŕčmi. A nielen to, orgazmus počas menštruácie vám môže pomôcť zmierniť ďalšie príznaky predmenštruačného syndrómu, ako je stres, bolesti chrbta, hlavy a zmeny nálady.“

,,V skutočnosti je tento prírodný stimulant jednou z najbežnejšie používaných zložiek na svete. Kofeín sa najčastejšie vyskytuje v čajoch, kávach a podobne. Účinkuje tak, že stimuluje mozog a centrálny nervový systém, takže jednoducho zabraňuje nástupu únavy.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.