Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent ľudskej DNA tvoria starodávne vírusy, ktoré ľudí infikovali pred miliónmi rokov a tiež aj to, čo dal Cristiano Ronaldo ako svadobný dar svojmu agentovi.

 

,,Jorge Mendes je známym agentom zastupujúcim viacero svetových futbalistov. Jeho najlepším klientom je istotne práve Cristiano Ronaldo, s ktorým sa počas tejto spolupráce stali už aj dobrými priateľmi. Keď sa po niekoľkých rokoch randenia s jeho láskou rozhodol konečne spečatiť ich vzťah, slávny Portugalčan nemohol chýbať na jeho svadbe.Podľa dostupných informácií mal byť dokonca práve Cristiano Ronaldo jeho svedkom. Zrejme i z tohto dôvodu sa rozhodol na svadobnom dare pre prominentnú dvojicu nešetriť. Portugalské médiá totiž prišli so správou, podľa ktorej mal známy futbalista darovať Mendesovi jeden zo súkromných gréckych ostrovov. Tie sa na realitnom trhu pohybujú v cene od 3 do 50 miliónov eur. Podľa spomínaného zdroja by malo ísť v tomto prípade práve o tú najvyššiu čiastku.“

,,Tvoj pes dokáže vycítiť jemné zmeny v tvojej vôni, čo mu môže pomôcť zistiť, ako sa cítiš – napríklad zápach tvojho potu, keď si nervózny alebo máš strach. Je tiež pravdepodobné, že psy dokážu zistiť niektoré choroby alebo vedia, že člen domácnosti je tehotný.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.