A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo má na spokojnosť vo vzťahu väčší vplyv ako sex a tiež aj to, v ktorej krajine spotrebujú obyvatelia až 37% svetového kokaínu.

 

,,Pri bizarnej nehode Bullocka zabil jeho vlastný vynález. 3. apríla 1867 vykonával úpravy na jednom zo svojich nových lisov, ktorý bol inštalovaný pre noviny Philadelphia Public LedgerOffsite Link. Bullock sa pokúsil nakopnúť hnací remeň na kladku. Avšak noha sa mu zachytila ​​v stroji, ktorý mu ju zranil. Po niekoľkých dňoch sa u neho vyvinula gangréna. 12. apríla 1867 Bullock zomrel počas amputácie nohy.“

,,V nedávnej správe Úradu Organizácie Spojených národov pre drogy a kriminalitu správa objasnila, že USA sú svetovo najväčším konzumentom kokaínu.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.