A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akí ľudia majú často problém identifikovať a opísať svoje vlastné emócie a tiež aj to, ako môžu chlpy pomôcť spomaliť proces starnutia.

 

,,Podľa štúdie z roku 2013, ktorú poskytol britský denník Daily Mail, vaše fúzy skutočne pomáhajú zadržiavať vodu a vlhkosť vo vašej pokožke. Vaše fúzy fungujú ako bariéra, ktorá bráni vode opustiť vašu tvár. Zabraňuje tiež nebezpečným prvkom, ako je vietor, ktoré vysušujú pokožku a narušujú ochranné vrstvy vašej pokožky.“

,,Ľudia, ktorí pijú veľa kávy a iných nápojov s obsahom kofeínu, nevedia identifikovať a opísať svoje vlastné emócie. Tvrdí to nová štúdia publikovaná v časopise Journal of Psychoactive Drugs od austrálskeho vedca Michaela Lyversa.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.