V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, akí ľudia majú nižšie riziko prechladnutia a tiež aj to, koľko hodín denne strávia pandy konzumovaním potravy.

 

,,U ľudí, ktorí sú energickí, šťastní a uvoľnení, je menšia pravdepodobnosť prechladnutia, zatiaľ čo tí, ktorí sú depresívni, nervózni alebo nahnevaní, sa s väčšou pravdepodobnosťou sťažujú na príznaky prechladnutia.“

,,Sex zvyšuje schopnosť vášho tela vytvárať si ochranné protilátky proti baktériám, vírusom a iným mikróbom, ktoré spôsobujú bežné choroby. Samozrejme, vytváranie silného imunitného systému nie je závislé iba od sexu. Patrí sem tiež správne stravovanie, cvičenie, dostatok spánku a taktiež očkovania prispievajú k silnej a zdravej obrane proti nákazlivým chorobám.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.