A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aké stránky priťahujú viac používateľov mesačne ako Amazon, Netflix a Twitter dokopy a tiež aj to, koľkokrát denne zanadáva priemerný človek.

 

,,Muži iniciujú sex trikrát častejšie ako ženy v dlhodobom heterosexuálnom vzťahu. Predchádzajúci výskum však ukazuje, že k sexu dochádza oveľa častejšie vždy, keď žena preberie iniciatívu, čo naznačuje, že je to práve žena, ktorá tak stanovuje limity vo väčšej miere ako muži.“

,,Ľudia dnes nadávajú viac ako kedykoľvek predtým. Priemerný človek v skutočnosti každý deň vysloví 80 až 90 nadávok. To je zhruba päť nadávok každú hodinu bdenia. Taktiež sa ukázalo, že nadávky vám môžu pomôcť žiť šťastnejší a zdravší život.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.