Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko živých buniek sa približne nachádza v ľudskom tele a tiež aj to, koľko percent žien neodíde z domu bez make-upu.

 

,,Za posledných 40 rokov sa spotreba japonskej kávy zvýšila. Japonsko je dnes z hľadiska celkovej spotreby kávy medzi dovážajúcimi krajinami treťou najväčšou krajinou.Podľa All Japan Coffee Association je jedným z hlavných dôvodov tohto rýchleho rastu spotreby kávy rast počtu kaviarní.“

,,Podľa vedcov tretina žien nosí make-up zakaždým, keď ide von. Aj keď ide iba na nakúp do blízkych potravín. Šesť z desiatich opýtaných žien by bez make-upu nešlo do práce. A takmer polovica všetkých žien tvrdí, že uprednostňujú nosenie kozmetiky, než keby mali mať tvár bez kozmetických úprav. U niektorých žien to nie je inak, ani keď sú doma. Jedna z desiatich opýtaných priznala, že by svojho partnera nikdy nenechala, aby ju videl bez make-upu.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.