V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko žien je spokojných po sexe s vlastným partnerom a tiež aj to, koľko percent vysokoškolských študentov uvádza, že majú problémy so spánkom.

 

,,Podľa prieskumu, ktorý sa uskutočnil v rámci nedávneho projektu Pleasure Positivity Project Ann Summersovej, štyri z piatich žien (81%) neradi hovoria svojej polovičke o tom, že nemajú dostatok orgazmov. Podobne iba dve z piatich žien (42%) tvrdia, že sú po sexe s partnerom úplne spokojné. Naopak 52% mužov tvrdí, že sú po sexe so svojou partnerkou zvyčajne spokojní. Okrem toho 20% účastníčok štúdie uviedlo, že nedosiahne orgazmus počas sexu skoro nikdy. Vedci dokonca dospeli k záveru, že priemernej Britke v priebehu života unikne až 1734 orgazmov.“

,,Spoločnosti Taco Bell, KFC a Pizza Hut sú majetkom spoločnosti Yum! Brands Inc. so sídlom v Louisville v Kentucky. Spoločnosť vlastní 50 000 reštaurácií, predovšetkým vyššie uvedených značiek, vo viac ako 150 krajinách po celom svete.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.