A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent požiarov v USA spôsobia ľudia a tiež aj to, koľko hodín strávia všetci ľudia spoločne na sociálnych sietiach každý deň.

 

,,Vzťahy sú jedným z najlepších zdrojov šťastia v našom živote. Štúdie, ktoré sa zameriavajú na šťastných ľudí, to potvrdzujú tiež. Čím je človek šťastnejší, tým je pravdepodobnejšie, že má veľký podporný okruh rodiny a priateľov, uspokojivé manželstvo a prosperujúci spoločenský život. Preto je starostlivosť o vzťahy veľmi dôležitá. Ak sa pokúsite kultivovať a budovať svoje spojenie s ostatnými, čoskoro zožnete pozitívnejšie emócie. A keď sa stanete šťastnejšími, prilákate viac ľudí a zlepšíte vzťahy, čo povedie k ešte väčšej pozitivite a pôžitku. Dobré priateľstvo je dar šťastia, ktorý človeku neustále dáva pocit pokoja.“

,,Keď sme pri vode, náš mozog je udržiavaný v stave miernej pozornosti. V tomto stave je mozog zaujatý vodou a zaujíma sa iba len o vodu.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.