Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako sa pôvodne volala legendárna rocková skupina Queen a tiež aj to, koľkokrát je Kanada väčšia ako celá Európska únia.

 

,,Ročná štúdia austrálskej populácie zistila, že pracovníci na plný úväzok zamestnaní firmami, ktoré nedokážu uprednostniť duševné zdravie svojich zamestnancov, majú trojnásobne vyššie riziko diagnostikovania depresie. A hoci je dlhá pracovná doba rizikovým faktorom úmrtia na srdcovocievne choroby alebo mozgovej príhody, zlá atmosféra na pracovisku predstavuje oveľa vyššie riziko vzniku depresie.“

,,Za posledných niekoľko rokov existovalo nespočetné množstvo diétnych trendov, ako je napríklad diéta Paleo alebo Keto diéta. Zdravé stravovanie bolo a stále je v móde. V lete 2017 bolo na Instagram každý deň nahraných viac ako 3 milióny obrázkov avokádového toastu! Avokádo môže pre väčšiu vlhkosť nahradiť maslo v koláčoch a sušienkach. A taktiež avokádo obsahuje mnoho potrebných látok pre ľudský organizmus.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.