V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, aké páry majú vyššiu mieru spokojnosti so vzťahom a nižšiu mieru úzkosti a tiež aj to, o koľko percent je ľudský mozog menší ako pred 20 000 rokmi.

 

,,Keďže domáce zvieratá žijú dlhšie ako kedykoľvek predtým, rakovina sa stala diagnózou, ktorú častejšie vidíme u starších psov. Americká veterinárna lekárska asociácia (AVMA) uvádza, že u jedného zo štyroch psov sa v určitom období života vyskytne rakovina a u domácich zvierat starších ako 10 rokov sa vyvinie rakovina na 50%. Aj keď existujú liečebné postupy a metódy na dosiahnutie remisie alebo dokonca vyliečenia rakoviny u psov, každý prípad je iný a kvalita života psa musí byť prvoradá.“

,,Káva je jedným z najobľúbenejších nápojov na svete. Je to prírodný zdroj kofeínu, antioxidantov a živín. Navyše je chutný a cenovo dostupný pre všetky úrovne príjmu. Aj keď na dobrý tréning nepotrebujete kofeín, veľa ľudí pred cvičením konzumuje kofeín, aby im poskytol dodatočnú energiu a pomohol im dosiahnuť ciele v oblasti výkonu.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.