Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorých krajinách sa konzumuje delfínie mäso a tiež aj to, ktoré miesto je jediným miestom na Zemi, kde vo voľnej prírode spoločne žijú aligátory aj krokodíly.

 

,,Dievča uviedlo, že ju muži opakovane bili, až kým ju 9. júna nenašli policajti a príbuzní na okraji mesta Bita Genet. Povedala, že ju levy strážili približne pol dňa. „Stáli a strážili ju, kým sme ju nenašli, a potom ju len nechali ako darček a išli späť do lesa,“ uviedol policajt. „Ak by jej levy neprišli na pomoc, mohlo to byť oveľa horšie.“ Tieto mladé dievčatá sú často znásilňované a surovo bité, aby ich prinútili prijať manželstvo,“ dodal policajt.“

,,Podľa Amerického Kennel Clubu necháva 45 percent majiteľov psov spať svojich miláčikov vo svojich vlastných posteliach, 20 percent psov spí v prepravke, 17 percent v posteli pre psov, 14 percent spí na rôznych miestach v interiéri a iba 4 percentá spia vonku.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.