A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo môže u žien zdvojnásobiť šance na uspokojivý orgazmus a tiež aj to, ktorá kapela je jednou z najbezpečnejších kapiel, ktoré sa dajú počúvať počas jazdy autom.

 

,,V rokoch 1900 až 2000 kalifornská populácia prudko stúpla z menej ako 2 miliónov ľudí na 34 miliónov, čo je tempo rastu, ktoré bolo oveľa vyššie ako vo zvyšku USA.“

,,Jeho poloha na križovatke riek Sáva a Dunaj a jeho úrodné údolia znamenajú, že bude vždy atraktívnou oblasťou pre každého potenciálneho útočníka. Nachádza sa však tiež priamo na ceste z Turecka do srdca západnej Európy. Z Európy nemôžete vtrhnúť na Stredný východ bez toho, aby ste prešli Belehradom, a ako to logika naznačuje, nemôžete bez toho, aby ste prešli Belehrad, vtrhnúť do Európy z Blízkeho východu.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.