Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý známy spevák dokáže poskladať Rubikovu kocku za menej ako dve minúty a tiež aj to, ktoré ovocie vám môže pomôcť zlepšiť vašu náladu.

 

,,V epizóde živo pripomínajúcej teroristické útoky z 11. septembra 15-ročný študent letectva ukradol malé jednomotorové lietadlo a odletel s ním do centrálnej administratívnej budovy v Tampe na Floride, pričom sa sám zabil a poškodil budovu.“

,,Vymenujte akúkoľvek funkciu v tele a avokádo ju dokáže posilniť – zdravie mozgu je jednou z nich. Avokádo hrá úlohu pri zvyšovaní produkcie pohlavných hormónov, konkrétne estrogénu a testosterónu. Keď sa naše hormonálne hladiny stanú nevyrovnanými (príliš vysokými alebo príliš nízkymi) v dôsledku stresu, infekcií, liekov a zlej stravy, môže to mať veľký vplyv na našu náladu. Konzumácia potravín, ako je avokádo, tomu zabráni (pokiaľ dokážete tiež udržať stres na uzde) a podporuje normálnu produkciu týchto hormónov vo vašom tele.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.