Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, o koľko percent vzrástli ceny vysokoškolských učebníc oproti roku 1977 a tiež aj to, ktoré mesto spotrebuje najviac marihuany zo všetkých miest na celom svete.

 

,,V priebehu rokov pribúdajú dôkazy o prepojení medzi ejakuláciou a nižšou pravdepodobnosťou rakoviny prostaty. Vedci požiadali mužov, aby odpovedali na otázky o tom, ako často ejakulovali. Nezáležalo na tom ako ejakulácia prebehla- zahrnutý bol sex, masturbácia alebo mokré sny. Potom 18 rokov sledovali takmer 32 000 týchto mužov. Vedci zistili, že chlapci, ktorí to robili najviac (najmenej 21 -krát za mesiac), mali zhruba o 20% nižšiu pravdepodobnosť rakoviny prostaty v porovnaní s tými, ktorí to robili menej (4 až 7 -krát za mesiac). To platilo vo viacerých vekových skupinách.“

,,Očakáva sa, že populácia Indie prekoná čínsku populáciu zhruba o sedem rokov a podľa predpokladov Nigéria predbehne Spojené štáty americké a krátko pred rokom 2050 sa stane treťou najľudnatejšou krajinou na svete, uvádza sa v správe OSN.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.