A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá potravina bola používaná ako zbraň v druhej svetovej vojne a tiež aj to, ktoré psy sú agresívnejšie na ostatné psy.

 

,,V Central Parku je čo milovať, od rozsiahlej zelene až po panoramatický výhľad na panorámu Manhattanu. Je to tiež park, ktorý má čo ponúknuť, s desiatkami fontán, pamätníkov a sôch, ktoré boli postupom času pridané od začiatku stavby v roku 1858, a s nespočetnými podujatiami a aktivitami pre viac ako 40 miliónov ľudí, ktorí ich každoročne navštívia.“

,,Myšlienka, že sociálne médiá môžu byť škodlivé pre našu duševnú a emocionálnu pohodu, nie je nová, ale vedci urobili len málo pre priame meranie účinku, prieskumy a korelačné štúdie sú nanajvýš sugestívne. Nová experimentálna štúdia z Penn State však priamo spája viac používania sociálnych médií s horšími emocionálnymi stavmi a menej používania s lepšími.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.