Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá sociálna sieť čoskoro umožní používateľom odosielať a prijímať transakcie v bitcoine a tiež aj to, aké známky majú starší súrodenci v porovnaní s mladšími súrodencami.

 

,,Šťavnatý melón je veľmi dobrým ovocím počas horúcich letných dní, pretože obsahuje veľa vody a taktiež má aj mnoho pozitívnych účinok na ľudský organizmus.Podľa nedávnych štúdií však môže byť toto šťavnaté ovocie vhodné aj na Valentína. Je to preto, že vedci tvrdia, že melón obsahuje zložky, ktoré dodávajú telesným krvným cievam účinky podobné lieku Viagra a melón môže dokonca zvýšiť libido.“

,,Výskum znova ukázal, že prvorodené deti sú v mnohých veciach lepšie ako ich mladší súrodenci. Prvorodení zvládajú testy IQ lepšie a je väčšia pravdepodobnosť, že sa stanú prezidentom Spojených štátov, než ich mladší bratia alebo sestry. Z opačného pohľadu je u prvorodených menej pravdepodobné, že budú drogovať, piť alkohol alebo sa stanú rodičmi v mladom veku.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.