V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo sa deje s vašími kalóriami, ak máte strach a tiež aj to, koľko percent ľudí by sa cítilo istejšie pri prihovorení k atraktívnej osobe, keby mali pri sebe svojho psa.

 

,,Jedna štúdia doslova skúmala, či pes pomohol zdvihnúť sebavedomie mužovi, ktorý chodil k ženám a pýtal si od nich telefónne čísla. Účastník hovoril s 240 ženami, niekedy so psom v rukách a niekedy sám. Ak bol muž bez psa, tak v priemere len jedna žena z desiatich mu dala svoje telefónne číslo. Ak mal pri sebe psa, tak počet žien, ktoré sa rozhodli mu dať číslo vzrástol.Takže ak chcete spoznať niekoho nového, tak odporúčame vám so sebou vziať aj vášho psíka.“

,,Štúdia zistila, že filmy s pravidelnými momentmi vystrašenia s najväčšou pravdepodobnosťou pomôžu spáliť kalórie, pretože dramaticky zvýšia srdcovú frekvenciu a naše telo automaticky začne spaľovať viac kalórií.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.