V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, koľko ľudí na svete stále nemá prístup k modernej elektrickej energii a tiež aj to, čo je jednou z hlavných príčin ochabnutých prsníkov u žien.

 

,,Fajčenie nepoškodzuje len vzhľad vašej tváre, ale môže si vyžiadať aj daň na vašej postave. Ako koža stráca svoju pružnosť, časti, ktoré boli kedysi pevné, môžu začať klesať. Patria sem vnútorné ramená a prsia. Vedci zistili, že fajčenie je hlavnou príčinou týchto nedokonalostí.“

,,Okrem toho, že sa cítime skvele, orgazmus so sebou prináša aj množstvo nečakaných zdravotných výhod, o ktorých ste pravdepodobne ani netušili. Záplava hormónov uvoľnených pri orgazme vysiela do vášho tela množstvo správ, čím sa zvyšuje mozgová aktivita, najmä u žien. Štúdia vedcov z Univerzity Rutgers z roku 2013 ukázala, že orgazmus u žien počas masturbácie spôsobil, že sa mozog „rozsvietil“ v kortikálnych, subkortikálnych a mozgových kmeňových oblastiach.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.