Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aká aktivita môže skrátiť váš život a tiež aj to, kto navrhol logo Chupa Chups.

 

,,V roku 1969 Daliho oslovili, aby navrhol nové logo Chupa Chups. Dali zakomponoval meno Chupa Chups do pestrofarebného tvaru sedmokrásky. Dali, vždy dobre informovaný o značke, navrhol, aby bolo logo umiestnené na vrchnej strane, a nie na boku, aby bolo jeho logo vždy viditeľné.“

,,Ak máte iPhone, ospravedlňujeme sa, ale v štúdii, ktorá vás porovnáva s používateľmi Androidu, sa vám príliš nedarí. V skutočnosti máte nižšie úrovne čestnosti a pokory. Viac ako 500 účastníkov odpovedalo na otázky o sebe a ich postojoch k ich smartfónom pre výskumníkov z University of Lincoln, Lancaster University a University of Hertfordshire. Vedci zistili, že používatelia iPhonov tiež častejšie vidia svoj telefón ako symbol statusu ako používatelia Androidu, majú vyššiu úroveň emocionality a je u nich väčšia pravdepodobnosť, že budú extrovertní.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.