Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko rokov z celého života strávi priemerná žena stravovaním sa podľa diéty a tiež aj to, koľko stál najdrahší iPhone 5.

 

,,Niekedy sa šťastie a radosť môžu zmeniť na bolesť a úplne zbytočné zranenie.“

,,Samovražda zvierat je vo svete výskumu a psychológie na zvieratách mimoriadne kontroverznou záležitosťou, pretože aj keď existujú početné zdokumentované prípady zvierat, ktoré zdanlivo končia vlastným životom, nikto si nie je presne istý, či tieto prípady môžu byť technicky klasifikované ako samovražda.“

,,Počas zimného spánku, na ktorý sa medvede ukladajú v našich zemepisných šírkach spravidla v polovici novembra, spaľujú rezervy tuku, ktorý nazbierali počas intenzívneho kŕmenia v lete a v jeseni. Spaľovanie tuku vo všeobecnosti poskytuje dvakrát viac energie ako proteíny alebo uhľohydráty.“

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.