Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko percent lesov na celej Zemi je zničených a tiež aj to, koľko kilogramov škodlivých chemikálií absorbuje priemerná žena za jeden rok z kozmetických výrobkov.

 

,,Štúdie ukazujú, že mozog musí pracovať rýchlejšie, aby pochopil sarkazmus. To znamená, že sarkastickí ľudia majú rýchlu myseľ.Podľa lingvistu z akadémie McAllister, sarkazmus je takmer ako hlavný jazyk v modernej spoločnosti. Sarkastickí ľudia sú vždy stredobodom pozornosti a nezostávajú na vedľajšej koľaji s pocitom nudy a nešťastia.“

,,Ak sa nektár zahreje, tak v kvete kvasí. Včely, ktoré opeľujú kvety, sa z tohto fermentovaného nektáru doslova opijú.Alkohol spôsobuje, že včely sa nevedia zorientovať v priestore a po predávkovaní alkoholu uhynú.Opité včely strážcovia úľov ani nevpustia do vnútra, pretože hrozí, že med by skvasil, čo by mohlo ohroziť celú včeliu rodinu.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.