A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kedy je oficiálne vyhlásený národný deň piva a tiež aj to, koľkokrát je naša planéta Zem ťažšia ako Mesiac.

 

,,Ak ste niekedy pozorovali tváre ľudí jediacich zmrzlinu, určite viete, že táto dobrota dokáže človeka urobiť naozaj, naozaj šťastným! A pozitívna nálada má bezpochyby priaznivý účinok na naše telo, keďže je spolu so životom bez stresu priamo spojená s dobrým zdravím. Takže – jedzte toto leto veľa zmrzliny!“   

,,Prostata lepšie funguje u mužov s pravidelným sexom. Výsledky rozsiahlej harvardskej štúdie potvrdili, že frekvencia ejakulácie minimálne 5 krát týždenne môže znížiť riziko rakoviny prostaty o 36 %. Nezohráva pri tom úlohu, či ide o akt s partnerkou alebo masturbáciu. Muži, ktorí boli počas života sexuálne aktívnejší, si dlhšie udržia zdravie pohlavného aj močového ústrojenstva.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7          

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.