Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá spoločnosť vyrobila prvý digitálny fotoaparát už v roku 1975 a tiež aj to, čo vytvárajú nahnevaní ľudia rýchlejšie ako ľudia v akomkoľvek inom emocionálnom stave.

 

,,Aldous Leonard Huxley bol anglický spisovateľ, autor vedecko-fantastických románov, v ktorých riešil otázku ľudskej slobody v pretechnizovanej spoločnosti, zobrazoval londýnsku spoločnosť. Huxley vydával časopis „Oxford Poetry“, publikoval poviedky, poéziu, cestopisy, filmové príbehy a scenáre.Clive Staples Lewis, známy ako C. S. Lewis a používajúci prezývku „Jack“, bol írsky spisovateľ, básnik, akademik, literárny kritik, esejista, laický teológ a významný kresťanský apologéta, i jeden z najúspešnejších autorov fantasy.“

,,Už v roku 1975 sa pritom zrodil v dielňach Kodaku prvý predchodca dnešných digitálnych fotoaparátov. Nástup digitálnej fotografie otriasol aj pozíciou ďalších tradičných výrobcov analógových filmov a fotoaparátov. Väčšina z nich prešla bolestivou reštrukturalizáciou.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.