Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý alkohol znižuje stres oveľa viac ako červené víno a tiež aj to, o koľko percent sa môžu zväčšiť ženské prsia, keď je žena sexuálne vzrušená.

 

,,Muž menom Dan Janssen sa už 25 rokov živí výhradne pizzou. Priznal, že raz za pár mesiacov si dopraje misku cereálií, ale inak sa jeho jedálniček skladá kompletne z pizze. Hovorí, že iné jedlá mu proste nešmakujú a po 25 rokoch by si asi už ťažko zvykal na nejaké drastické zmeny v životospráve. Napriek všetkým neprajníkom a radám odborníkov, že stravovať sa rovnakým jedlom po taký dlhý čas telu naozaj neprospieva, sa Dan nevzdáva a celému svetu dokazuje, že asi mu tá pizza až tak veľmi neuškodila, keďže sa stále usmieva a aj celkom rozumne hovorí.“ 

,,Ak neveríte tomu, že vodka môže byť pre nás zdravá, možno vás presvedčia jej výhody pre ľudský organizmus, ktoré sú vedecky podložené. Dôkazom je štúdia z roku 1997 v časopise Journal of Psychopharmacology, ktorej výsledky potvrdili, že vodka znižuje stres efektívnejšie ako červené víno.Ďalšia štúdia z roku 2009, ktorá bola uverejnená v časopise Journal of Abnormal Psychology zistila, že účastníci výskumu, ktorí si dali vodku s tonikom vykazovali nižší stres, ako v prípade ostatných, ktorí užili placebo. Výsledky tejto štúdie sú pritom opodstatnené, keďže vedci monitorovali ich mozgové bunky a tak sa dopátrali k výsledkom.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6,

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.