V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko minút môže trvať orgazmus ošípanej a tiež aj to, koľko ľudí v priemere zomrie približne každý rok v USA pri odhadzovaní snehu.

 

,,Prvé plechové konzervy boli vynájdené v roku 1810. Boli vyrobené z hrubšieho plechu, ako sa používa dnes, ako otvárač sa používal bajonet, alebo nôž. Až keď sa začali konzervy vyrábať z tenšieho plechu, objavili sa prvé plechovkové otvárače.Ezra Warner z Waterbury (Connecticut, USA) si nechal patentovať otvárač na konzervy v roku 1858.William Lyman vynašiel v roku 1870 otvárač, ktorý rezal plechovku malým kolieskom. V roku 1931 bol predstavený prvý elektrický otvárač na konzervy.“

,,Priemerný mužský orgazmus trvá približne šesť sekúnd. Dámy sú v tomto rozhodne vo výhode, pretože prežívajú orgazmus približne až 23 sekúnd. Najlepšie sú na tom ale prasatá, ktoré prežívajú orgazmus závideniahodných 30 minút.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.