Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako vyzerali krokodíly 100 miliónov rokov dozadu a tiež aj to, kedy dala spoločnosť Apple do predaja prvý iPhone.

 

,,Možno ste ani nevedeli, ale prvý iPhone bol predstavený 9. januára 2007. Podujatie sa odohralo počas Macworld Conference & Expo v San Franciscu. Steve Jobs vtedy v rukách držal zariadenie, ktoré ešte nebolo úplne hotové a do predaja sa dostalo až 29. júna 2007. Ľudia naň teda čakali viac ako pol roka.Tento produkt sa stal okamžite predajným hitom. Jeho ukončenie výroby prišlo 15. júla 2008. V tomto čase prišiel na trh nástupca, model 3G. Spoločnosť Apple stihla za celé obdobie predať 6,1 milióna kusov tohto zariadenia. Na dnešné pomery je to teda možno smiešné číslo avšak v roku 2007-2008 to bol obrovský úspech.“

,,Vysoký krvný tlak či zvýšený cholesterol môžu aj nemusia vzájomne súvisieť, obidva zdravotné problémy sa však zhodne zaraďujú medzi civilizačné ochorenia, ktoré trápia nemalú časť populácie. Samozrejme, zmenou životného štýlu, a najmä stravovacích návykov možno tieto ťažkosti nielen liečiť, ale im aj účinne predchádzať.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.