A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo zdvojnásobuje šance u žien na uspokojivejší orgazmus a tiež aj to, ako sa nazýva strach z ľudských pupkov.

 

,,Niektorým ľuďom naháňajú strach pupky. Ide o strach z dotyku na pupku alebo z pohľadu na cudzí pupok. Niekedy sa ľudia panicky desia len cudzích pupkov, iní majú problém dotknúť sa alebo pozrieť sa na vlastný pupok.“

,,Zdá sa, že tráva môže mať naozaj pozitívne účinky. Viac ti po nej chutí jedlo, dokáže potlačiť bolesti, zvýšiť chuť na sex a po realizácií nového výskumu dokonca zlepšovať ženský orgazmus. Potvrdili to samotné dámy, ktoré sú v posteli spokojnejšie v porovnaní s tými, ktoré marihuanu nefajčia.Toto všetko sú zistenia novej štúdie publikovanej v magazíne Sexual Medicine, ktorá ďalej hovorí, že ženy, ktoré užívajú marihuanu častejšie, majú až 2-krát vyššiu pravdepodobnoť uspokojivého orgazmu ako tie, ktoré fajčia iba zriedkavo.Štúdia vedená tímom zo Saint Louis University School of Medicine zahŕňala 373 účastníkov, z ktorých 34% uviedlo, že užívali marihuanu pred sexuálnou aktivitou. Po kombinácii fajčenia a sexu v záujme vedy tieto ženy uviedli pozitívne účinky na celkovú sexuálnu spokojnosť, túžbu, orgazmus a zmiernenie sexuálnej bolesti.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.