A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko hodín približne strávi za celý svoj život priemerný človek v práci a tiež aj to, akí sú muži, ktorí uprednostňujú ženy s väčšími prsiami.

 

,,Žena a svokra. O svokrách koluje veľké množstvo vtipov, ktoré sú veľakrát založené na situáciách z bežného života. Vedeli ste, že niektorí ľudia majú ozajstný strach zo svokry? Pentherafóbia skutočne patrí medzi svetovú raritu fóbií. Ak sa chystáte na návštevu partnerových rodičov, dávajte si pozor, aby ste už pri dverách nedostali hysterický záchvat. Ak sa to stane, už budete vedieť, že je to fóbia zo svokry.“

,,Obaja – Cameron Diaz a Snoop Dogg chodili na polytechnickú školu v Long Beach. Diaz tvrdí, že si pamätá Snoopa ako vysokého a chudého chalana, ktorý nosil copíky. Znie to rovnako ako Snoop, ktorého všetci poznáme a milujeme aj dnes. Niečo čo sa však doteraz nezmenilo, je jeho láska k marihuane. Diaz sa priznala že na strednej škole si kupovala trávu priamo od Snoop Dogga. Zhodou okolností aj jedna jej filmová rola (Bad – Teacher) sa týkala učiteľky fajčiacej marihuanu.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 

Málo? Tak hor sa na predošlú časť! 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.