V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ktoré krajiny formálne uznali existenciu UFO a tiež aj to, ktorý štát je jedinou krajinou, ktorej cesty sú modré.

 

,,Boj s vysokými teplotami má už mnoho podôb. Problém žiarivého tepla od ciest a ulíc sa volá mestský teplotný ostrov. Katarská správa ciest však prišla s experimentálnym nápadom, ako s tým efektívne bojovať.Cesty v hlavnom meste Doha preto aktuálne natierajú na svetlomodrú farbu. Pri letmom pohľade pripomínajú rieku, čo je v púšti vždy veľmi pozitívny obraz a pohľad. Modrá je tu bežne len obloha, no modré cesty majú podstatne hlbší význam, než len šokovať verejnosť a návštevníkov.“

,,Donald Trump zjavne rád demonštruje svoju moc. Niekoho jeho správanie stále šokuje, nie však speváka Liama ​​Payna.Ten ešte v skupine One Direcion na vlastnej koži pocítil, aké sú dôsledky odporu voči súčasnému americkému prezidentovi. Raz totiž bývali v jeho hoteli a bolo im nariadené, že sa musia uprostred noci stretnúť s Trumpovou dcérou. Odmietli. A tak ich slávny biznismen z hotela nechal vyhodiť.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 

Málo? Tak hor sa na predošlú časť! 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.