A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý známy herec začal svoju kariéru hraním v porne a tiež aj to, na čo využívali olivový olej starovekí Gréci. 

 

,,Jediným filmom Jackieho Chana, v ktorom sa nenachádza ani jediná bojová scéna, je pornokomédia zo 70. rokov s názvom All in the Family. Snímka sa odohráva v Hong Kongu a Chan v nej stvárnil šoféra rikše, ktorý sa zaplietol s vydatou ženou. Herec sa vraj za svoj výkon vôbec nehanbí a nemal problém ani s nahotou. Hoci… fanúšikov si zrejme získal niečím iným.“

,,Uznávaný a vážený vedec, Sir Isaac Newton, predpovedal, že koniec sveta  príde v roku 2060. Tento fyzik, matematik a filozof bol zároveň kresťan, a práve on založil svoju teóriu na biblickej Knihe Daniel a vypočítal termín apokalypsy. Tá by mala podľa neho nastať 1 260 rokov po vzniku Svätej Rímskej ríše, čiže v roku 2510. V nedávno zverejnenom liste, ktorý Newton napísal, je uvedená aj jeho ďalšia prognóza. Tá hovorí, že svet zanikne po tom, ako sa Židia vrátia do Svätej zeme. Lenže táto teória vedcovi nevyšla, pretože Izrael vznikol už v roku 1948.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 

Málo? Tak hor sa na predošlú časť! 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.