Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorom americkom štáte je zakázané vlastniť 6 a viac dilda a tiež aj to, ako sa nazýva človek, ktorý ma naozaj pekný zadok.

 

,,Na svete existujú milióny farieb. Tie nám skrášľujú každý deň, pomáhajú sa nám vyznať v určitých veciach a podľa nich dokážeme rozoznať množstvo javov. Napríklad obyčajný semafor. Zelená ideš, červená stojíš. Pre ľudí, ktorí od malička nikdy nevideli žiadnu farbu je to nepredstaviteľné. Ľudia im môžu povedať, že pomaranč je oranžový, ale nikdy si to nebudú vedieť predstaviť.“

,,Dáta Siri, ktoré obsahujú aj počítačovo generované prepisy vašich žiadostí pre Siri, sa používajú na to, aby služby Siri a Diktovanie na vašom iOS zariadení a všetkých Apple Watch alebo HomePodoch nastavených pomocou iOS zariadenia, mohli lepšie rozpoznávať, čo hovoríte.Dáta Siri sú priradené k náhodne generovanému identifikátoru zariadenia. Tento náhodný identifikátor nie je prepojený s vaším Apple ID, emailovou adresou ani žiadnymi ďalšími dátami, ktoré mohli byť zhromaždené spoločnosťou Apple pri používaní iných služieb Apple.Tieto dáta a vaše žiadosti sa nepoužívajú na vytvorenie marketingového profilu a nikdy sa nikomu nepredávajú.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 

Málo? Tak hor sa na predošlú časť! 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.