Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorá skladba bola taká populárna, že až pokazila počítadlo zobrazení na YouTube a tiež aj to, koľko ľudí používa hudbu ako únik od všetkých negatívnych vecí v živote.

 

,,Juhokórejský hudobník PSY dosiahol s videoklipom Gangnam Style, ktorý v roku 2012 spôsobil celosvetový ošiaľ, maximálny limit počtu pozretí na portáli YouTube. Počítadlo sa zaseklo na čísle 2 147 483 647.Uvedená hodnota predstavuje najvyššie prirodzené číslo, ktoré môžu nadobudnúť 32-bitové premenné a tým pádom nemohlo byť vyššie. Prevádzkovatelia YouTube preto museli aktuálny systém nahradiť 64-bitovým. „Nikdy sme si nemysleli, že niektoré video taký počet pozretí dosiahne, ale to bolo predtým než sa objavil PSY. Jednoducho sme museli spraviť zmenu,“ uviedli.“

,,Hodnota čistého majetku amerického prezidenta Donalda Trumpa sa za posledný rok zvýšila o päť percent na tri miliardy USD. Pomohol k tomu rast hodnoty podielu v dvoch kancelárskych budovách. Uviedla to agentúra Bloomberg, ktorá sleduje zmeny hodnoty majetku svetových miliardárov svojím indexom.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 

Málo? Tak hor sa na predošlú časť! 

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.