Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktorý rok mal 445 dní a bol najdlhším rokom v dejinách ľudstva a tiež aj to, ako sa volá americká kozmická sonda, ktorá v júli 2016 doletela k planéte Jupiter.

 

,,V prípade fetišu nôh a chodidiel ide takmer výhradne o mužskú záležitosť. Či už poznáš tento fetiš z “nechceného” kliknutia na odkaz, po ktorom si sa dostal na stránky s nahými ženami alebo si sám posadnutý ženskými nohami a najmä chodidlami, mal by si vedieť, že z výskumu z roku 2007 (Medzinárodný žurnál impotencie) vysvitlo, že viac ako polovica respondentov (mužov) označila nohy a chodidlá za najviac vzrušujúcu časť tela (dokonca viac ako prsia či zadok). Osoby s týmto fetišom sa dokážu vzrušiť pri pohľade na nohy a častokrát majú potrebu ich oblizovať, sať či jemne hrýzť prsty na chodidlách. Vedci s určitosťou nevedia, prečo je tento fetiš tak rozšírený, no niektorí tvrdia, že chodidlá a genitálie sú navzájom blízko prepojené v mozgu. Mnohí muži radi pozerajú na ženské nohy najmä v horúcom letnom počasí, kedy sú poodhalené až po stehná a na druhú stranu je len málo žien, ktoré by odmietli príjemnú masáž chodidiel.“

,,Juno je kozmická sonda NASA, ktorej úlohou je výskum Jupitera. Po sonde Galileo je to druhá umelá družica, ktorá skúma najväčšiu planétu slnečnej sústavy. Na obežnú dráhu planéty sa dostala začiatkom júla 2016. Sonda bude Jupiter skúmať až do polovice roka 2021, kedy sa kontrolovaným pádom zrúti do atmosféry plynného obra.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.