Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, aká farba diamantu je najzriedkavejšia a tiež aj to, ako sa volá porucha, pri ktorej má muž dva penisy.

 

,,Za farbou zeleného diamantu sa ukrýva vzácny proces prírodného ožarovania. Ak diamant vzniká v blízkosti rádioaktívnych uránových ložísk, výsledkom ožarovania je zelený nádych najtvrdšieho nerastu na svete. Dochádza tak k presunu stavebných prvkov jeho štruktúry – atómov uhlíka, ktoré absorbujú a následne odrážajú svetlo pomocou zelených odtieňov. Diamant však aj napriek rádioaktívnemu žiareniu nie je nebezpečný, keďže tento proces prebieha dlhú dobu. V jeho dôsledku, a najmä podľa pôsobenia typu rádioaktívnych lúčov, sa stretávame so zelenými diamantmi, ktoré majú tento odtieň farby len na povrchu (sú vystavené žiarením alfa) alebo s nesmierne vzácnymi kúskami, ktoré sa pýšia zelenou farbou aj vo vnútri diamantu (vznikajú pôsobením žiarenia beta a gama).“

,,Jedná sa o veľmi zriedkavú poruchu, pri ktorej sa muž narodí s dvoma penismi. Vzniká pri vývoji plodu v maternici, zmutovaním génov v dôsledku priveľkého stresu či traumy. Vyskytuje sa však iba u jedného z piatich miliónov jedincov.U väčšiny postihnutých dochádza k odoperovaniu prebytočného penisu vo veľmi mladom veku. Avšak existuje muž, ktorý túto operáciu kvôli strachu jeho rodičov nepodstúpil. Neskôr napísal celú knihu o tom, aký je preňho život s diphallusom – aké sú preňho bežné aktivity ako močenie či ejakulácia.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Avatar
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.